اطلاعیه
بسته ویژه راهیان نور
کیف ویژه راهیان نور ( طرح لباس خاکی)

جديدترين محصولات
منو اصلي
خبرنامه
جهت عضويت درسيستم اطلاع رساني سايت ايميل خود را وارد كنيد.
پس از ارسال، ایمیلی براي شما فرستاده می شود ، که شما باید روی لینکی که در ایمیل هست کلیک کنید تا عضویت شما تایید گردد .
خاكريز

رفته بودیم جنازه شهدا را بکشیم عقب. از موانع که گذشتیم رسیدیم به اولین شهید.

حاج مهدی گفت : «این رو ول کنید، بریم جلوتر.»

 چند تا از شهدا را برگرداندیم عقب که دشمن متوجه شد و شروع کرد به تیراندازی.

 مجبور شدیم برگردیم عقب.

 بعدا فهمیدیم آن جنازه اول برادر حاج مهدی بوده.

توصيه مي شود ...

سحرگاهان همافران اعدام می شوند سحرگاهان همافران اعدام می شوند


۱ جلد كتاب
۳۵,۰۰۰ ريال
پديد آورنده : نادر ابراهیمی
انتشارات : سوره مهر
[ بازديد : ۲۲۵۲ بار ]

  ابراهیمی در  مقدمه این کتاب می‌نویسد: "این قصه‌ها که درباره گوشه و کنار بزرگ‌ترین انقلاب تاریخ حیات بشر است یادگاری است عزیز که دوست دارم از من و بچه‌هایی که این یادداشت‌ها و خاطرات را به من سپردند، باقی بماند. انقلاب ما چنان بود که اگر صدها کتاب بزرگ درباره آن نوشته شود باز هم کم است.این چند کتاب کوچک مثل ستاره کور‌سوزن کم‌رنگی است در آسمانی صاف و بی‌مهتاب".

در بخشی از کتاب "سحرگاهان همافران اعدام می‌شوند" می‌خوانیم:  "پایگاه شاهرخی را مثل یک شهر کوچک مجسم کن،شهری که فروشگاه بزرگ، دبستان، دبیرستان، دکه روزنامه‌فروشی و حمام دارد و دور تا دورش را سیم خاردار کشیده‌اند.شهری که در آن تعداد نظامی‌ها بیشتر از غیر نظامی‌هاست،شهری که یک فرمانده یا حاکم دارد که همه مجبورند از او اطاعت کنند و زندگی دیگران در دست‌های اوست. پایگاه شاهرخی یک پایگاه نظامی بزرگ است که گروهی غیر نظامی هم در آنجا خدمت می‌کنند و همافرها نه نظامی هستند نه غیر نظامی، چیزی بین این دو. آنها در کارهای مربوط به هواپیما و هلیکوپتر مهارت داردند.بعد از انقلاب این پایگاه را پایگاه حر نامیدند".

در بخش دیگری از این کتاب نیز آمده است: "سحر گذشت و آفتاب درخشید.از اعدام همافرها هنوز خبری نبود.مردم همدان صبح به خیابان‌ها آمدند دیدند که دیوارهای شهر پرشده از شعارهای تازه: امروز صبح همافرهای پایگاه شاهرخی را اعدام می‌کنند،مردم نگذارید همافرها را اعدام کنند و..

امتياز :