اطلاعیه
بسته ویژه راهیان نور
کیف ویژه راهیان نور ( طرح لباس خاکی)

جديدترين محصولات
منو اصلي
خبرنامه
جهت عضويت درسيستم اطلاع رساني سايت ايميل خود را وارد كنيد.
پس از ارسال، ایمیلی براي شما فرستاده می شود ، که شما باید روی لینکی که در ایمیل هست کلیک کنید تا عضویت شما تایید گردد .
خاكريز

رفته بودیم جنازه شهدا را بکشیم عقب. از موانع که گذشتیم رسیدیم به اولین شهید.

حاج مهدی گفت : «این رو ول کنید، بریم جلوتر.»

 چند تا از شهدا را برگرداندیم عقب که دشمن متوجه شد و شروع کرد به تیراندازی.

 مجبور شدیم برگردیم عقب.

 بعدا فهمیدیم آن جنازه اول برادر حاج مهدی بوده.

توصيه مي شود ...

خانواده خانواده


۱ جلد كتاب
۴۰,۰۰۰ ريال
پديد آورنده : کمیته موضوعی
انتشارات : موسسه جهادي
[ بازديد : ۳۸۵۴ بار ]

خانواده، کتابی است تماماً از بیانات معظم له، که ماحصل کار روی بیش از یک صد سخنرانی در جلسات خطبه خوانی عقد، نشست اندیشه های راهبردی با موضوع زن و خانواده، دیدار مداحان در سالروز میلاد حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و جلسات با بانوان نخبه است.
دیدگاه های منحصر به فرد حضرت آقا در نوع نگاه ایشان به زن و نقش او در خانواده و ارائه دادن الگوی جامع خانوادۀ اسلامی برای جوامع بشری در این کتاب باعث شده است تا مخاطب آن، فقط زوج های جوان نباشند و هرکس می خواهد خانواده ای تشکیل دهد، یا تشکیل داده و در ابتدای راه است، یا سال هاست که زندگی مشترک را شروع کرده و اکنون در فکر زندگی مشترک فرزندان است، می تواند مخاطب آن باشد.

دومین مسابقه کتاب و زندگی

کتاب خانواده

 

دور دوم مسابقه کتاب و زندگی با محوریت کتاب خانواده آغاز می شود
خانواده به سبک ساخت یک جلسه مطول مطوی در محضر مقام معظم رهبری

همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کتاب خانواده به عنوان موضوع دومین مسابقه سراسری کتابخوانی ،کتاب و زندگی معرفی می شود. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کتاب و زندگی، کتاب خانواده با نام به سبک ساخت یک جلسه مطول مطوی در محضر مقام معظم رهبری موضوع دومین مسابقه سراسری کتابخوانی کتاب و زندگی قرار گرفت و 22 بهمن ماه همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسیرهای راهپیمایی عرضه شده و پس از آن در تمام کتابفروشی‌ها و مراکز توزیع محصولات فرهنگی یا قیمت 4هزار تومان قابل تهیه است. کتاب خانواده، کتابی است 128 صفحه‌ای و مجموعه‌ای از بیانات رهبر معظم انقلاب، که ماحصل کار روی بیش از یکصد سخنرانی در جلسات خطبه‌خوانی عقد، نشست اندیشه‌های راهبردی با موضوع زن و خانواده، دیدار مداحان در سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام علیها و جلسات با بانوان نخبه است. دیدگاه‌های منحصر به‌فرد حضرت آیت الله خامنه ای در نوع نگاه ایشان به زن و نقش وی در خانواده و ارایه دادن الگوی جامع خانواده اسلامی برای جوامع بشری در این کتاب باعث شده است تا مخاطب آن، فقط زوج‌های جوان نباشند و هرکس می‌خواهد خانواده‌ای تشکیل دهد، یا تشکیل داده و در ابتدای راه است، یا سال‌هاست که زندگی مشترک را شروع کرده و اکنون در فکر زندگی مشترک فرزندان است، مخاطب آن باشد. از ویژگی‌های این کتاب می‌توان نخست، به نوع نگاه اسلامی به زن و نقش او در خانواده و دوم ارایه دادن الگوی جامع خانواده اسلامی برای جوامع بشری اشاره کرد.

امتياز :