اطلاعیه
بسته ویژه راهیان نور
کیف ویژه راهیان نور ( طرح لباس خاکی)

جديدترين محصولات
منو اصلي
خبرنامه
جهت عضويت درسيستم اطلاع رساني سايت ايميل خود را وارد كنيد.
پس از ارسال، ایمیلی براي شما فرستاده می شود ، که شما باید روی لینکی که در ایمیل هست کلیک کنید تا عضویت شما تایید گردد .
خاكريز

رفته بودیم جنازه شهدا را بکشیم عقب. از موانع که گذشتیم رسیدیم به اولین شهید.

حاج مهدی گفت : «این رو ول کنید، بریم جلوتر.»

 چند تا از شهدا را برگرداندیم عقب که دشمن متوجه شد و شروع کرد به تیراندازی.

 مجبور شدیم برگردیم عقب.

 بعدا فهمیدیم آن جنازه اول برادر حاج مهدی بوده.

توصيه مي شود ...

به روایت اول شخص مفرد4 به روایت اول شخص مفرد4


۱ جلد كتاب
۴۰,۰۰۰ ريال
پديد آورنده : بهزاد دانشگر
انتشارات : نشر آرما
[ بازديد : ۳۴۷۳ بار ]

این داستان تولد یک انقلاب است. تولدی که کمتر کسی پیش بینی اش می کرد. بزرگترین انقلاب قرن. انقلابی که تمامی معادلات جهانی را بهم ریخت. در روزگاری که همه فکر می کردند دین و معنویت دیگر توان ایجاد حرکت های مردمی را ندارند یک حرکت دینی، تجارب علوم بشری را آشفته کرد. انقلابی که خیلی ها دست به دست هم دادند تا مانع وقوعش شوند اما خدا اراده ای دیگر داشت.

در روزگاری که سال های وقوع انقلاب در دیگر کشورهای استبداد زده است این کتاب می تواند دستور العمل شکل گیری یک انقلاب باشد.

به روایت اول شخص مفرد روایت کسانی است که درگیر بزرگترین انقلاب قرن بودند. روایت کسانی که جان شان را گرفته بودند سر دست شان و زده بودند به دل دیکتاتور  و در این راه هرگونه سختی و شکنجه ای را تاب اوردند. و روایت مردانی که سعی کردند دست به هر کاری بزنند تا جلوی این انقلاب را بگیرند. روایت زنان مبارز،  روایت مردان وفادار شاه.

روایت اول شخص مفرد برای جوانانی است که وقوع این انقلاب را با پوست و گوشت و خون شان لمس نکردند ، ندیدند و حس نکردند. و حالا می خواهند بشناسند انقلابی را که به ارث برده اند. برای جوانانی که می خواهند گذشته شان را بشناسند تا آینده ای روشن تر را بنا کنند. جوانانی که می خواهند بدانند کجای تاریخ ایستاده اند و بدانند چه قیمتی برای رهایی امروزشان پرداخته شده. جوانانی که می خواهند بدانند پدران شان چرا و چگونه انقلاب کردند  .

همچنین به روایت اول شخص مفرد برای مخاطبینی است که روزهای پر شور و پر هیجان وقوع انقلاب را تجربه کردند و حال در پی بهانه ای اند برای مرور آن روزگار  سخت و شیرین.  

به روایت اول شخص مفرد روایتی است واقعی و نه داستانی که هیجان و تعلیق رمان هایی جذاب و پر شور را دارد.

امتياز :