اطلاعیه
بسته ویژه راهیان نور
کیف ویژه راهیان نور ( طرح لباس خاکی)

جديدترين محصولات
منو اصلي
خبرنامه
جهت عضويت درسيستم اطلاع رساني سايت ايميل خود را وارد كنيد.
پس از ارسال، ایمیلی براي شما فرستاده می شود ، که شما باید روی لینکی که در ایمیل هست کلیک کنید تا عضویت شما تایید گردد .
خاكريز

رفته بودیم جنازه شهدا را بکشیم عقب. از موانع که گذشتیم رسیدیم به اولین شهید.

حاج مهدی گفت : «این رو ول کنید، بریم جلوتر.»

 چند تا از شهدا را برگرداندیم عقب که دشمن متوجه شد و شروع کرد به تیراندازی.

 مجبور شدیم برگردیم عقب.

 بعدا فهمیدیم آن جنازه اول برادر حاج مهدی بوده.

توصيه مي شود ...

نیمه پنهان 28: رهایی از توهم - خاطرات عضو سابق سازمان مجاهدین خلق نیمه پنهان 28: رهایی از توهم - خاطرات عضو سابق سازمان مجاهدین خلق


۱ جلد كتاب
۴۱,۰۰۰ ريال
پديد آورنده : دفتر پژوهشهای مؤسسه کیهان
انتشارات : کیهان
[ بازديد : ۴۵۸۲ بار ]

معرفي:
نویسنده این کتاب که خود عضو گروهک تروریستی منافقین بوده در این اثر پرده از مسائل درونی سازمان مجاهدین خلق و وابستگی آن به سرویس‌های جاسوسی غرب بر‌داشته‌است.

این کتاب حکایت تلخ شاخه‌های بزمی است که با توطئه و برنامه‌ریزی آمریکا و اسرائیل از درخت تنومند نسل پرشور انقلاب جدا شدند و جوانی و آرمان گرایی‌شان در آتش قدرت‌طلبی و تعصب کور مدعیان مبارزه با امپریالیسم سوخت. کسانی که بعدها به فرمان سرکرده شان در کنار چهره سفاک و رسوایی چون صدام حسین قرار گرفتند تا برای پیروزی دشمن و شکست کشورشان در جنگ تحمیلی دست به جاسوسی بزنند.

کتاب حاضر روایت تباه شدن جوانانی است که به نام مبارزه با آمریکا و صهیونیسم در عمل مجری اهداف آن‌ها شدند و در نهایت پس از سوزاندن و ترور صادق‌ترین چهره‌های ضد آمریکایی و پاک‌ترین خدمتگزاران انقلاب اسلامی ایران هم‌چون شهید بهشتی، شهید رجایی، شهید باهنر و ده‌ها چهره تابناک دیگر در آتش کینه کورشان به کشتن مردم بی‌گناه کوچه و بازار روی آورده‌اند.

نویسنده کتاب حاضر اوایل سال 1362 دستگیر و زندانی شد و از زندان فرصتی برای رهایی از حصار باورهای غلط و بازگشت به فطرت انسانی خویش ساخت.

وی در کنار شرح آنچه برایش اتفاق افتاده به اهداف شوم منافقین در راه فریب و تفرقه‌افکنی میان جوانان انقلابی پرداخته و در نهایت این واقعیت تلخ و عبرت‌انگیز که هدف این گروهک، متوقف کردن و نابودی انقلاب اسلامی بوده را عنوان کرده‌است.

در این کتاب علاوه بر شرح خاطرات نویسنده، اسنادی نیز درباره همکاری رجوی با ساواک در رژیم شاه و در بخش تصاویر نیز، عکس‌های منحصر به فردی ارائه شده‌است.

امتياز :