اطلاعیه
بسته ویژه راهیان نور
کیف ویژه راهیان نور ( طرح لباس خاکی)

جديدترين محصولات
منو اصلي
خبرنامه
جهت عضويت درسيستم اطلاع رساني سايت ايميل خود را وارد كنيد.
پس از ارسال، ایمیلی براي شما فرستاده می شود ، که شما باید روی لینکی که در ایمیل هست کلیک کنید تا عضویت شما تایید گردد .
خاكريز

رفته بودیم جنازه شهدا را بکشیم عقب. از موانع که گذشتیم رسیدیم به اولین شهید.

حاج مهدی گفت : «این رو ول کنید، بریم جلوتر.»

 چند تا از شهدا را برگرداندیم عقب که دشمن متوجه شد و شروع کرد به تیراندازی.

 مجبور شدیم برگردیم عقب.

 بعدا فهمیدیم آن جنازه اول برادر حاج مهدی بوده.

توصيه مي شود ...

مجموعه سیمرغ مجموعه سیمرغ


۱ حلقه DVD نرم افزار
۲۰,۰۰۰ ريال
توليد كننده : موسسه فرهنگي نرم افزاري روايت
[ بازديد : ۷۸۱۱ بار ]

... پس از شهادت سروان خلبان علی اکبر شیرودی در تاریخ 8 اردیبهشت 1360، شخصیت های مملکتی نسبت به شخصیت والا و سلوک اخلاقی وی اظهارات مختلفی نموده اند از جمله مقام معظم رهبري از وی به عنوان اولین نظامی که در نماز به او اقتدا کرده است، یاد می کنند و او را مکتبی، مومن و جنگنده در راه خدا توصیف می کنند. همچنین شهید دکتر مصطفی چمران، وزیر دفاع وقت او را « ستاره درخشان جنگ های کردستان» نامیده است. صاحب نظران جنگ های هوایی او را « نامدارترین خلبان جهان» نامیده اند؛ چنان که شهید تیمسار فلاحی، رئیس ستاد مشترک ارتش در باره وی می گوید: "ناجی غرب و فاتح گردنه ها و ارتفاعات آریا، بازی دراز، میمک، دشت ذهاب و پادگان ابوذر بود. او غیر ممکن ها را ممکن ساخت. کسی بود که وقتی خبر شهادتش را به امام (ره) دادم، امام در مورد وی فرمود:" او آمرزیده است".
***
مقام معظم رهبري: شهید کشوری از مومنین بالله و رجال صادق در راه این انقلاب بود .
***
توی کردستان با ضد انقلاب درگیر بودیم. از هوانیروز کمک خواستم. شهیدان کشوری و شیرودی با هلی کوپتر اومدن. نقاط آتش رو براشون مشخص کردم. مهماتشون که تموم شد، متوجه شدم شهید کشوری منطقه رو ترک نکرده. باهاش تماس گرفتم، با اینکه سوختش کم بود گفت:« من باید کارمو تموم کنم». با دوربین که نگاه کردم دیدم افتاده دنبال یه ماشینه پر از ضدانقلاب. اونقدر بهشون نزدیک شد که با اسکیته هلی کوپتر کوبید به ماشین و فرستادش ته دره. نگرانش بودم. دوباره تماس گرفتم، گفتم:« احمد! سوختت کافی نیست. هرجا هستی بشین». جواب داد:« نمیشه هلی کوپتر رو می زنن. سوختم داره تموم میشه، چراغ هشدار دهنده سوخت هم روشن شده، ولی با ذکر یا زهرا(علیها السلام) خودم رو می رسونم قرارگاه».چیزی نگذشت. دل تو دلم نبود. با ناامیدی تماس گرفتم قرارگاه سراغ گیری احمد رو کردم، گفتن:« اومده، به سلامت و با ذکر یا زهرا( علیها السلام)».روای: شهید صیاد شیرازی

***
طرح سريال سيمرغ در سال 1370 از طرف آقاي محمد حاتمي ارائه شد و كار در روز بعثت پيامبر اكرم (ص) در سال 1371 كليد خورد و البته به دلايل مشكلات نظامي كار چندين بار متوقف شد.
اين سريال به کارگرداني حسين قاسمي جامي براساس زندگي شهيدان علي‌اكبر شيرودي و احمد كشوري كه هردو از خلبانان تيز پرواز و عقابان آسمان عدالت بودند و بر عليه ظلم مبارزه مي‌كردند، ساخته شده است. دوران كودكي، چگونگي تحصيلات و نحوه آشنايي آن‌ها در زادگاهشان و ورودشان به دوره‌ي خلباني و مبارزه بر عليه رژيم پهلوي از لحظات به يادماندني زندگي ايشان است كه به تصوير كشيده شده است كندو كاو و جمع‌آوري اين مطالب توسط محققي كه تصميم مي‌گيرد در ساخت اين فيلم كمك كند به طور مستند در فيلم گزارش شده است.
فيلم سينمايي سيمرغ خلاصه اي است از سريال سيمرغ که به همراه آلبوم زيبا و بي نظير سيمرغ ساخته محمدرضا عليقلي در اين مجموعه ارائه مي شود.

قابل اجرا در دستگاه های خانگی

امتياز :